Publicitate

EDUCATIONAL MARKETING SRL

CUI: 29884274 J40/2627/2012 SRL Bucureşti, Bucureşti Sectorul 6
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 29884274
Cod înmatriculare J40/2627/2012
EUID ROONRC.J40/2627/2012
Data înmatriculării 2012-03-08
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 14 ani

Adresă

România, Bucureşti, Bucureşti Sectorul 6, DRUMUL TABEREI, 120, OD1, D, 4, 152, 61413, 6, CAMERA3

Țară: România
Județ: Bucureşti
Localitate: Bucureşti Sectorul 6
Sector: 6
Stradă: DRUMUL TABEREI
Număr: 120
Bloc: OD1
Scară: D
Etaj: 4
Apartament: 152
Cod poștal: 61413
Completare adresă: CAMERA3

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2019 0 RON 0 RON 580 RON −580 RON −580 RON 52.789 RON 0 RON 52.789 RON 37.330 RON 15.459 RON 0 RON 2.019 RON 0 RON 0 RON 0
2020 0 RON 0 RON 600 RON −600 RON −600 RON 52.639 RON 0 RON 52.639 RON 36.730 RON 15.909 RON 0 RON 2.506 RON 0 RON 0 RON 0
2021 8.900 RON 8.900 RON 600 RON 8.038 RON 8.300 RON 50.836 RON 0 RON 50.836 RON 44.768 RON 6.068 RON 0 RON 1.296 RON 0 RON 0 RON 0
2022 0 RON 9.326 RON 4.270 RON 4.815 RON 5.056 RON 50.836 RON 0 RON 50.836 RON 49.583 RON 1.253 RON 0 RON 1.296 RON 0 RON 0 RON 0
2023 0 RON 0 RON 600 RON −600 RON −600 RON 50.194 RON 0 RON 50.194 RON 48.984 RON 1.210 RON 0 RON 1.296 RON 0 RON 0 RON 0
2024 0 RON 0 RON 559 RON −559 RON −559 RON 50.215 RON 0 RON 50.215 RON 48.425 RON 1.790 RON 0 RON 47.796 RON 0 RON 0 RON 0
2025 4.400 RON 4.616 RON 381 RON 3.571 RON 4.235 RON 3.811 RON 0 RON 3.811 RON 3.811 RON 0 RON 0 RON 3.522 RON 0 RON 0 RON 0

Reprezentanți și administratori (1)

MIHĂESCU CĂLIN
administrator
Bucureşti, România
Pagina administratorului

Date de contact

Lipsă date de contact,
adaugă acum!

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (1)

Lideri din domeniu

Top companii din Bucureşti, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 139 companii din județul Bucureşti. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2019–2025

1. Sumar Executiv

Cifra de Afaceri 2025
4,4 K RON
Rezultat Net 2025
3,6 K RON
Total Active 2025
3,8 K RON
Scor Bonitate
67/100
B
Risc Mediu — Clasa B
Scor bonitate: 67/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 2019202020212022202320242025
Cifra de afaceri 0 RON 0 RON 8,9 K RON 0 RON 0 RON 0 RON 4,4 K RON
Venituri totale 0 RON 0 RON 8,9 K RON 9,3 K RON 0 RON 0 RON 4,6 K RON
Cheltuieli totale 580 RON 600 RON 600 RON 4,3 K RON 600 RON 559 RON 381 RON
Rezultat net −580 RON −600 RON 8,0 K RON 4,8 K RON −600 RON −559 RON 3,6 K RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 2,5 K RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: 1.0 (minim)   2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă ≥ 1
Lichiditate rapidă ≥ 0.8
Lichiditate imediată ≥ 0.2
Solvabilitate ≥ 1

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate0 RON (0%)
Active circulante3,8 K RON (100%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

Creanțe3,5 K RON
Numerar289 RON

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an)
Durata stocaj (zile)
Rotație creanțe (ori/an) 1,25
Durata încasare (zile) 292

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
96,3%
Marjă netă
81,2%
ROA
93,7%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2019 15,5 K RON 52,8 K RON 29,3%
2020 15,9 K RON 52,6 K RON 30,2%
2021 6,1 K RON 50,8 K RON 11,9%
2022 1,3 K RON 50,8 K RON 2,5%
2023 1,2 K RON 50,2 K RON 2,4%
2024 1,8 K RON 50,2 K RON 3,6%
2025 0 RON 3,8 K RON 0,0%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

67
din 100 puncte
Clasa B — Risc Mediu
Lichiditate — Date insuficiente 5/25
Capital — Excelentă (> 50% din active) 25/25
Profitabilitate — Excelentă (marjă > 10%) 25/25
Tendinta — Tendință mixtă 12/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 2019202020212022202320242025 YoY
Cifra de afaceri 0 RON 0 RON 8,9 K RON 0 RON 0 RON 0 RON 4,4 K RON
Rezultat net −580 RON −600 RON 8,0 K RON 4,8 K RON −600 RON −559 RON 3,6 K RON ▲ 738,8%
Total active 52,8 K RON 52,6 K RON 50,8 K RON 50,8 K RON 50,2 K RON 50,2 K RON 3,8 K RON ▼ 92,4%
Capitaluri proprii 37,3 K RON 36,7 K RON 44,8 K RON 49,6 K RON 49,0 K RON 48,4 K RON 3,8 K RON ▼ 92,1%
Datorii totale 15,5 K RON 15,9 K RON 6,1 K RON 1,3 K RON 1,2 K RON 1,8 K RON 0 RON
Lichiditate curentă 3,41 3,31 8,38 40,57 41,48 28,05
Marjă netă (%) 90,31 81,16
Scor bonitate 67 60 95 67 67 67 67 ▲ 0,0%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2019, indicând o extindere a activității.
  • Compania a înregistrat profit net în 2025 (3,6 K RON).
  • Scorul de bonitate de 67/100 (Clasa B) indică un risc mediu — monitorizare recomandată.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2019–2025.

Publicitate