Publicitate

GABY ŞI RALUKA EVENTS SRL

CUI: 37970767 J3/1841/2017 SRL Argeş, Municipiul Piteşti
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 37970767
Cod înmatriculare J3/1841/2017
EUID ROONRC.J3/1841/2017
Data înmatriculării 2017-07-13
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 9 ani
Salariați (2025) 1 angajați

Adresă

România, Argeş, Municipiul Piteşti, NICOLAE BĂLCESCU, 157, 110298

Țară: România
Județ: Argeş
Localitate: Municipiul Piteşti
Stradă: NICOLAE BĂLCESCU
Număr: 157
Cod poștal: 110298

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2023 25.500 RON 25.500 RON 46.554 RON −21.135 RON −21.054 RON 1.651 RON 0 RON 1.651 RON −14.342 RON 15.993 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 1
2024 47.775 RON 47.776 RON 49.230 RON −1.932 RON −1.454 RON 6.752 RON 0 RON 6.752 RON −16.274 RON 23.026 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 1
2025 62.700 RON 74.800 RON 56.624 RON 17.442 RON 18.176 RON 8.852 RON 0 RON 8.852 RON 1.168 RON 7.684 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 1

Reprezentanți și administratori (2)

MARIN RALUCA-IONELA
administrator
Argeş, România
Pagina administratorului
MARIN GABRIEL
administrator
Argeş, România
Pagina administratorului

Date de contact

Lipsă date de contact,
adaugă acum!

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (4)

Lideri din domeniu

Top companii din Argeş, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 89 companii din județul Argeş. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2023–2025

1. Sumar Executiv

Alerte identificate pentru 2025
  • Grad ridicat de îndatorare: 86.8% din active finanțate din datorii
Cifra de Afaceri 2025
62,7 K RON
Rezultat Net 2025
17,4 K RON
Total Active 2025
8,9 K RON
Scor Bonitate
80/100
A
Risc Scăzut — Clasa A
Scor bonitate: 80/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 202320242025
Cifra de afaceri 25,5 K RON 47,8 K RON 62,7 K RON
Venituri totale 25,5 K RON 47,8 K RON 74,8 K RON
Cheltuieli totale 46,6 K RON 49,2 K RON 56,6 K RON
Rezultat net −21,1 K RON −1,9 K RON 17,4 K RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 82,5 K RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: 1.0 (minim)   2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă 1,15 ≥ 1 Acceptabil
Lichiditate rapidă 1,15 ≥ 0.8 Acceptabil
Lichiditate imediată 1,15 ≥ 0.2 Bun
Solvabilitate 1,15 ≥ 1 Acceptabil

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate0 RON (0%)
Active circulante8,9 K RON (100%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

Numerar8,9 K RON

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an)
Durata stocaj (zile)
Rotație creanțe (ori/an)
Durata încasare (zile)

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
29,0%
Marjă netă
27,8%
ROA
197,0%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2023 16,0 K RON 1,7 K RON 968,7%
2024 23,0 K RON 6,8 K RON 341,0%
2025 7,7 K RON 8,9 K RON 86,8%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

80
din 100 puncte
Clasa A — Risc Scăzut
Lichiditate — Acceptabilă (LC ≥ 1.0) 15/25
Capital — Acceptabilă (> 10% din active) 15/25
Profitabilitate — Excelentă (marjă > 10%) 25/25
Tendinta — Tendință pozitivă pe toate criteriile 25/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 202320242025 YoY
Cifra de afaceri 25,5 K RON 47,8 K RON 62,7 K RON ▲ 31,2%
Rezultat net −21,1 K RON −1,9 K RON 17,4 K RON ▲ 1.002,8%
Total active 1,7 K RON 6,8 K RON 8,9 K RON ▲ 31,1%
Capitaluri proprii −14,3 K RON −16,3 K RON 1,2 K RON ▲ 107,2%
Datorii totale 16,0 K RON 23,0 K RON 7,7 K RON ▼ 66,6%
Lichiditate curentă 0,10 0,29 1,15 ▲ 292,9%
Marjă netă (%) -82,88 -4,04 27,82 ▲ 788,6%
Scor bonitate 19 32 80 ▲ 150,0%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • Cifra de afaceri a crescut semnificativ față de 2023, indicând o extindere a activității.
  • Compania a înregistrat profit net în 2025 (17,4 K RON).
  • Scorul de bonitate de 80/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
  • Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 82,5 K RON.

Riscuri identificate

  • Grad de îndatorare de 86.8% — vulnerabilitate ridicată la variații de dobânzi și crize de lichiditate.

Recomandări

  • Diversificarea surselor de finanțare și reducerea dependenței de capital de împrumut.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2023–2025.

Publicitate