Publicitate

LOGISTIC TRAFIC SUPORT SRL

CUI: 34856041 J2/855/2015 SRL Arad, Municipiul Arad
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 34856041
Cod înmatriculare J2/855/2015
EUID ROONRC.J2/855/2015
Data înmatriculării 2015-08-05
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 11 ani
Salariați (2025) 1 angajați

Adresă

România, Arad, Municipiul Arad, Zimandului, 1/A

Țară: România
Județ: Arad
Localitate: Municipiul Arad
Stradă: Zimandului
Număr: 1/A

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2023 246.120 RON 246.295 RON 202.853 RON 40.979 RON 43.442 RON 167.592 RON 0 RON 167.592 RON −63.052 RON 230.644 RON 801 RON 124.254 RON 0 RON 0 RON 1
2024 373.862 RON 378.336 RON 294.407 RON 78.450 RON 83.929 RON 147.774 RON 0 RON 147.774 RON 15.399 RON 132.375 RON 801 RON 100.667 RON 0 RON 0 RON 1
2025 264.976 RON 265.126 RON 238.007 RON 24.468 RON 27.119 RON 109.358 RON 0 RON 109.358 RON 39.867 RON 69.491 RON 837 RON 71.835 RON 0 RON 0 RON 1

Reprezentanți și administratori (1)

CIOBANU BOGDAN-VIRGIL
administrator
Bucureşti, România
Pagina administratorului

Date de contact

Lipsă date de contact,
adaugă acum!

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (4)

Lideri din domeniu

Top companii din Arad, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 1,426 companii din județul Arad. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2023–2025

1. Sumar Executiv

Cifra de Afaceri 2025
265,0 K RON
Rezultat Net 2025
24,5 K RON
Total Active 2025
109,4 K RON
Scor Bonitate
72/100
A
Risc Scăzut — Clasa A
Scor bonitate: 72/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 202320242025
Cifra de afaceri 246,1 K RON 373,9 K RON 265,0 K RON
Venituri totale 246,3 K RON 378,3 K RON 265,1 K RON
Cheltuieli totale 202,9 K RON 294,4 K RON 238,0 K RON
Rezultat net 41,0 K RON 78,5 K RON 24,5 K RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 313,8 K RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: 1.0 (minim)   2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă 1,57 ≥ 1 Acceptabil
Lichiditate rapidă 1,56 ≥ 0.8 Bun
Lichiditate imediată 0,53 ≥ 0.2 Bun
Solvabilitate 1,57 ≥ 1 Acceptabil

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate0 RON (0%)
Active circulante109,4 K RON (100%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

Stocuri837 RON
Creanțe71,8 K RON
Numerar36,7 K RON

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an) 316,58
Durata stocaj (zile) 1
Rotație creanțe (ori/an) 3,69
Durata încasare (zile) 99

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
10,2%
Marjă netă
9,2%
ROA
22,4%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2023 230,6 K RON 167,6 K RON 137,6%
2024 132,4 K RON 147,8 K RON 89,6%
2025 69,5 K RON 109,4 K RON 63,5%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

72
din 100 puncte
Clasa A — Risc Scăzut
Lichiditate — Bună (LC ≥ 1.5) 20/25
Capital — Bună (> 30% din active) 20/25
Profitabilitate — Bună (marjă 5–10%) 20/25
Tendinta — Tendință mixtă 12/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 202320242025 YoY
Cifra de afaceri 246,1 K RON 373,9 K RON 265,0 K RON ▼ 29,1%
Rezultat net 41,0 K RON 78,5 K RON 24,5 K RON ▼ 68,8%
Total active 167,6 K RON 147,8 K RON 109,4 K RON ▼ 26,0%
Capitaluri proprii −63,1 K RON 15,4 K RON 39,9 K RON ▲ 158,9%
Datorii totale 230,6 K RON 132,4 K RON 69,5 K RON ▼ 47,5%
Lichiditate curentă 0,73 1,12 1,57 ▲ 41,0%
Marjă netă (%) 16,65 20,98 9,23 ▼ 56,0%
Scor bonitate 47 80 72 ▼ 10,0%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • Cifra de afaceri s-a menținut relativ stabilă în perioada analizată.
  • Compania a înregistrat profit net în 2025 (24,5 K RON).
  • Scorul de bonitate de 72/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.
  • Proiecția liniară pentru 2026 sugerează o posibilă creștere a cifrei de afaceri la 313,8 K RON.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2023–2025.

Publicitate