Publicitate

DEPREZ-ENE SRL

CUI: 25559106 J22/956/2009 SRL Iaşi, Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 25559106
Cod înmatriculare J22/956/2009
EUID ROONRC.J22/956/2009
Data înmatriculării 2009-05-15
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 17 ani

Adresă

România, Iaşi, Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, VALEA ADÂNCĂ, 43, 30, 707317, construcţie C3, mansardă

Țară: România
Județ: Iaşi
Localitate: Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava
Stradă: VALEA ADÂNCĂ
Număr: 43
Apartament: 30
Cod poștal: 707317
Completare adresă: construcţie C3, mansardă

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2019 0 RON 145.173 RON 85.311 RON 55.507 RON 59.862 RON 317.639 RON 307.995 RON 9.644 RON 41.520 RON 276.119 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0
2020 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 317.639 RON 307.995 RON 9.644 RON 41.520 RON 276.119 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0
2021 0 RON 0 RON 560 RON −560 RON −560 RON 317.079 RON 307.995 RON 9.084 RON 40.960 RON 276.119 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0
2022 0 RON 155.733 RON 149 RON 150.912 RON 155.584 RON 463.852 RON 307.995 RON 155.857 RON 191.872 RON 271.980 RON 0 RON 148.317 RON 0 RON 0 RON 0
2023 0 RON 0 RON 84.170 RON −84.170 RON −84.170 RON 224.515 RON 224.515 RON 0 RON 107.702 RON 116.813 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0
2024 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 224.515 RON 224.515 RON 0 RON 107.703 RON 116.812 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0
2025 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 224.515 RON 224.515 RON 0 RON 107.703 RON 116.812 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0

Reprezentanți și administratori (1)

DEPREZ FABRICE JULES LEON
administrator
Pagina administratorului

Date de contact

Lipsă date de contact,
adaugă acum!

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Lideri din domeniu

Top companii din Iaşi, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 1,158 companii din județul Iaşi. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2019–2025

1. Sumar Executiv

Alerte identificate pentru 2025
  • Lichiditate curentă sub 1.0 (0) — posibilă incapacitate de plată pe termen scurt
Cifra de Afaceri 2025
0 RON
Rezultat Net 2025
0 RON
Total Active 2025
224,5 K RON
Scor Bonitate
48/100
C
Risc Ridicat — Clasa C
Scor bonitate: 48/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 2019202020212022202320242025
Cifra de afaceri 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON
Venituri totale 145,2 K RON 0 RON 0 RON 155,7 K RON 0 RON 0 RON 0 RON
Cheltuieli totale 85,3 K RON 0 RON 560 RON 149 RON 84,2 K RON 0 RON 0 RON
Rezultat net 55,5 K RON 0 RON −560 RON 150,9 K RON −84,2 K RON 0 RON 0 RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 0 RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: 1.0 (minim)   2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă 0,00 ≥ 1 Slab
Lichiditate rapidă 0,00 ≥ 0.8 Slab
Lichiditate imediată 0,00 ≥ 0.2 Slab
Solvabilitate 1,92 ≥ 1 Acceptabil

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate224,5 K RON (100%)
Active circulante0 RON (0%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an)
Durata stocaj (zile)
Rotație creanțe (ori/an)
Durata încasare (zile)

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
Marjă netă
ROA
0,0%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2019 276,1 K RON 317,6 K RON 86,9%
2020 276,1 K RON 317,6 K RON 86,9%
2021 276,1 K RON 317,1 K RON 87,1%
2022 272,0 K RON 463,9 K RON 58,6%
2023 116,8 K RON 224,5 K RON 52,0%
2024 116,8 K RON 224,5 K RON 52,0%
2025 116,8 K RON 224,5 K RON 52,0%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

48
din 100 puncte
Clasa C — Risc Ridicat
Lichiditate — Critică (LC < 0.5) 3/25
Capital — Bună (> 30% din active) 20/25
Profitabilitate — Date insuficiente 5/25
Tendinta — Tendință majoritar pozitivă 20/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 2019202020212022202320242025 YoY
Cifra de afaceri 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON
Rezultat net 55,5 K RON 0 RON −560 RON 150,9 K RON −84,2 K RON 0 RON 0 RON
Total active 317,6 K RON 317,6 K RON 317,1 K RON 463,9 K RON 224,5 K RON 224,5 K RON 224,5 K RON ▲ 0,0%
Capitaluri proprii 41,5 K RON 41,5 K RON 41,0 K RON 191,9 K RON 107,7 K RON 107,7 K RON 107,7 K RON ▲ 0,0%
Datorii totale 276,1 K RON 276,1 K RON 276,1 K RON 272,0 K RON 116,8 K RON 116,8 K RON 116,8 K RON ▲ 0,0%
Lichiditate curentă 0,03 0,03 0,03 0,57 0,00 0,00 0,00
Marjă netă (%)
Scor bonitate 35 35 28 53 33 48 48 ▲ 0,0%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • Cifra de afaceri s-a menținut relativ stabilă în perioada analizată.

Riscuri identificate

  • Lichiditate curentă sub 1.0 — compania poate întâmpina dificultăți în onorarea obligațiilor pe termen scurt.
  • Scor de bonitate scăzut (48/100, Clasa C) — risc financiar semnificativ.

Recomandări

  • Optimizarea managementului capitalului de lucru: reducerea stocurilor, accelerarea încasării creanțelor.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2019–2025.

Publicitate