Publicitate

D&M AURORA HOLDING S.R.L.

CUI: 24198879 J2008012282403 SRL Bucureşti, Bucureşti Sectorul 1
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 24198879
Cod înmatriculare J2008012282403
EUID ROONRC.J2008012282403
Data înmatriculării 2008-07-16
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 18 ani

Adresă

România, Bucureşti, Bucureşti Sectorul 1, Calea Dorobanţilor, 116-122, 6, A, 2, 7, 1

Țară: România
Județ: Bucureşti
Localitate: Bucureşti Sectorul 1
Sector: 1
Stradă: Calea Dorobanţilor
Număr: 116-122
Bloc: 6
Scară: A
Etaj: 2
Apartament: 7

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2023 748.921 RON 770.628 RON 92.109 RON 670.870 RON 678.519 RON 38.780.189 RON 31.277.945 RON 7.502.244 RON 32.529.227 RON 6.251.097 RON 0 RON 7.140.970 RON 0 RON 135 RON 1
2024 697.820 RON 701.245 RON 65.280 RON 533.965 RON 635.965 RON 38.912.935 RON 31.277.819 RON 7.635.116 RON 33.063.192 RON 5.849.743 RON 0 RON 7.113.011 RON 0 RON 0 RON 1
2025 318.584 RON 332.479 RON 52.284 RON 235.844 RON 280.195 RON 31.640.879 RON 31.277.690 RON 363.189 RON 31.299.035 RON 341.844 RON 0 RON 84.519 RON 0 RON 0 RON 0

Reprezentanți și administratori (1)

POPESCU DIANA-CONSTANȚA
administrator
Prahova, România
Pagina administratorului

Date de contact

Autentificare

Trebuie să fii logat pentru a vedea contactele

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (2)

Lideri din domeniu

Top companii din Bucureşti, cod CAEN — după cifra de afaceri (2025).

Top format din 475 companii din județul Bucureşti. Apasă pe o felie pt a deschide pagina acelei companii (filă nouă).

Raport Economico-Financiar

2023–2025

1. Sumar Executiv

Cifra de Afaceri 2025
318,6 K RON
Rezultat Net 2025
235,8 K RON
Total Active 2025
31,64 M RON
Scor Bonitate
70/100
A
Risc Scăzut — Clasa A
Scor bonitate: 70/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 202320242025
Cifra de afaceri 748,9 K RON 697,8 K RON 318,6 K RON
Venituri totale 770,6 K RON 701,2 K RON 332,5 K RON
Cheltuieli totale 92,1 K RON 65,3 K RON 52,3 K RON
Rezultat net 670,9 K RON 534,0 K RON 235,8 K RON

3. Evoluția Veniturilor și Cheltuielilor

Figura 3 — Tendința anuală

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară): 158,1 K RON

4. Capitaluri Proprii și Datorii

Figura 4 — Capitaluri vs. Datorii

5. Lichiditate și Solvabilitate

Figura 5 — Indicatori de Lichiditate

Praguri: 1.0 (minim)   2.0 (optim)

Valori 2025

IndicatorValoarePragStatus
Lichiditate curentă 1,06 ≥ 1 Acceptabil
Lichiditate rapidă 1,06 ≥ 0.8 Acceptabil
Lichiditate imediată 0,82 ≥ 0.2 Bun
Solvabilitate 92,56 ≥ 1 Bun

6. Structura Activelor (2025)

Figura 6a — Active Imobilizate vs. Circulante

Active imobilizate31,28 M RON (98.9%)
Active circulante363,2 K RON (1.1%)

Figura 6b — Componente Active Circulante

Creanțe84,5 K RON
Numerar278,7 K RON

7. Indicatori de Activitate

Figura 7 — Stocuri, Creanțe și Numerar

Indicatori rotație (2025)

IndicatorValoare
Rotație stocuri (ori/an)
Durata stocaj (zile)
Rotație creanțe (ori/an) 3,77
Durata încasare (zile) 97

8. Marje de Profitabilitate

Figura 8 — Cheltuieli vs. Cifra de Afaceri

Figura 9 — Marje procentuale (%)

Marjă brută
88,0%
Marjă netă
74,0%
ROA
0,8%

9. Analiza Datoriilor

Figura 10 — Datorii vs. Total Active

AnDatoriiTotal activeRată îndatorare
2023 6,25 M RON 38,78 M RON 16,1%
2024 5,85 M RON 38,91 M RON 15,0%
2025 341,8 K RON 31,64 M RON 1,1%

10. Scor de Bonitate și Risc

Figura 11 — Scor bonitate 2025

70
din 100 puncte
Clasa A — Risc Scăzut
Lichiditate — Acceptabilă (LC ≥ 1.0) 15/25
Capital — Excelentă (> 50% din active) 25/25
Profitabilitate — Excelentă (marjă > 10%) 25/25
Tendinta — Tendință negativă 5/25

Figura 12 — Evoluția scorului de bonitate

11. Analiza Tendințelor

Indicator 202320242025 YoY
Cifra de afaceri 748,9 K RON 697,8 K RON 318,6 K RON ▼ 54,3%
Rezultat net 670,9 K RON 534,0 K RON 235,8 K RON ▼ 55,8%
Total active 38,78 M RON 38,91 M RON 31,64 M RON ▼ 18,7%
Capitaluri proprii 32,53 M RON 33,06 M RON 31,30 M RON ▼ 5,3%
Datorii totale 6,25 M RON 5,85 M RON 341,8 K RON ▼ 94,2%
Lichiditate curentă 1,20 1,31 1,06 ▼ 18,6%
Marjă netă (%) 89,58 76,52 74,03 ▼ 3,3%
Scor bonitate 77 77 70 ▼ 9,1%

12. Concluzii, Riscuri și Recomandări

Concluzii

  • Cifra de afaceri a scăzut față de 2023, reflectând o contracție a activității.
  • Compania a înregistrat profit net în 2025 (235,8 K RON).
  • Scorul de bonitate de 70/100 (Clasa A) indică un profil financiar sănătos.

Riscuri identificate

  • Tendință de scădere a veniturilor operaționale.

Raportul este generat automat pe baza datelor publice din Ministerul Finanțelor. Nu constituie consultanță financiară sau juridică. Datele se referă la exercițiile financiare 2023–2025.

Publicitate